49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  YANIT YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AYT 3'lü Deneme Yanıt Yayınları

  9786057587831
  YKS / AYT En Yeni 3 Deneme Video Çözümlü Yanıt Yayınları | Yeni Müfredat | YANIT YAYINLARI olarak iyiyi degil, en iyiyi sizlerle buluşturma sorumluluğunu taşıyoruz. Bunu saglayabilmek ve kalici olabilmek için yogun bir çaba içerisindeyiz. Ülkemizin egitimdeki basari çitasinin yükselmesinde üretilen kaliteli kitaplarin önemli rol oynadigini bilerek yayinlarimizi hazirliyoruz.
  12,90 ₺ 10,96 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Son Adım Fen Bilimleri Soru Bankası Yanıt Yayınları

  9786057587909
  Yanıt Yayınları 8.Sınıf 1.Dönem Son Adım Fen Bilimleri Soru Bankası
  32,00 ₺ 25,60 ₺

  Yanıt Yayınları

  Yanıt Yayınları, 2016 yılında yayıncılık hayatına başladı. İlk kitaplarını öğrenci ve öğretmenlere heyecanla ulaştırdı. Uzman kadrosu, nitelikli yazarlar ve grafik tasarım ekibi yayımlarını her an taze ve kalıcı kılmak için var gücüyle çalışıyor. Değerli içeriklerini, her öğrencinin hayatına dokunmayı hedefleyerek oluşturuyor. Dinamik bir ekip ve ilk günkü heyecanıyla kitaplarını eğitim yayıncılığı dünyasında var ediyor.

  Yanıt Yayınları, eğitim hayatının dinamizmine uyum sağlayarak döneminin hedeflerini belirliyor ve sürekli güncel kalıyor. En iyiyi, en doğru metotlarla, kalıcı olacak şekilde öğrenci ve öğretmenlere ulaştırmayı amaçlıyor.

  Büyük bir sorumlulukla yayınlarını, bir kaynak niteliğinde sunuyor. Ortaokul hazırlık, lise hazırlık, üniversite hazırlık kademelerinde çok çeşitli seviyelerde yayınları bulunuyor.

  Üniversite hazırlık TYT grubu; soru bankası, fasiküller, denemeler, konu anlatımları, branş denemeleri ve el kitabından oluşuyor.

  TYT Biyoloji Soru Bankası, TYT Coğrafya Soru Bankası, TYT Felsefe Soru Bankası, TYT Fizik Soru Bankası, TYT Kimya Soru Bankası, TYT Tarih Soru Bankası, TYT Matematik Soru Bankası, TYT Türkçe Soru Bankası zengin içeriklerle hazırlanmıştır.

  Soru Bankası içeriğinde, öğretilen konuları pekiştirmeye yönelik testler, alt başlıklar, EBA pekiştirme testleri, meraklısına orijinal sorular özgün ve zor sorulardan oluşan testler bulunuyor. Tarama testleri, baştan sona ünite tekrarı, ÖSYM çıkmış sorular, modüler testler, sınava hazırlık testler, çek kopar testler, akıllı tahta ile uyumlu ve video çözümleriyle birlikte veriliyor.

  “TYT Sosyal Bilimler 32’li Branş Denemesi”, “TYT Türkçe 20’li Branş Denemesi”, “TYT Matematik 20’li Branş Denemesi”,“TYT Fen Bilimleri 32’li Branş Denemesi” kitapları tamamı çözümlü olarak sunulmuştur.

  Branş Denemeleri; EBA pekiştirme testleri, ÖSYM çıkmış sorular, tarama testleri, özgün ve zor aşamalı testler, konu pekiştirme testleri, modüler testler, çek-kopar testler, sınava hazırlık testleri gibi içerikleri, alternatifli olarak sunulmuştur. Ayrıca akıllı tahta uyumlu tamamı video çözümlüdür.

  AYT Grubu; branş denemeleri, fasiküller, denemeler, konu anlatımları, soru bankası ve el kitabından oluşuyor.

  “AYT Edebiyat El Kitabı” görsellerle zenginleştirilmiş konu anlatımı sağlıyor. Gereksiz ayrıntılardan arındırılmış kaynak, konu özeti tabloları ve modelleme yöntemiyle bilgiyi kalıcı kılan anahtar sözcük yönteminden oluşuyor. Müfredata tam uyumlu, her konunun başında uzman görüşü ve konu kazanımlarının açıklamaları da bulunuyor.

  “AYT 6’lı Fasikül Deneme” kitabı, ÖSYM sınav zorluk derecesinde hazırlanmıştır.

  “AYT Son Müfredat 3 Fasikül Deneme” ve “Elit Karma Denemeler” kitabı, MEB’in son açıkladığı müfredata uygun şekilde yeni nesil sorularla geliştirilmiştir.

  “9. Sınıf Skyward A1 – A2 İngilizce Eğitim Seti” Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni İngilizce öğretim programlarıyla ve Avrupa Birliği’nin yabancı dil öğretimi çerçevesi ile uyumludur. Skyward A1 ve A2, dil düzeylerine uygun İngilizce seviyesine sahip 10 üniteden oluşmaktadır.

  Her bir ünitede tema sayfasıyla birlikte vocabulary, grammer, reading, everyday language, revision ve exam sample bölümleri yer almaktadır.

  8. Sınıf LGS kitapları, fasikül, denemeler, yeni nesil soru bankaları, konu anlatımları, branş denemelerinden oluşuyor.

  “LGS Bitirme Kampı 9 Hamlede Başarı” kitabı mantık ve muhakeme sorularıyla dopdolu! PISA, TIMSS, KANGURU uyumlu!

  “LGS Son Adım Fen Bilimleri Yeni Nesil Soru Bankası” kitabı beceri temelli sorularla oluşturulmuş ve birinci dönem müfredatını içeriyor.

  “LGS Son Dakika Ders Ders Denemeler” birinci dönem müfredatını içeriyor ve beceri temelli sorulara dayanıyor. Yeni sınav sistemine uygun sorularla zenginleştirilmiş kaynak, MEB müfredatıyla birebir uyumlu, yeni nesil sorularla donatılmış.

  5. 6. 7. Sınıf dersleri için tek tek hazırlanmış ders soru bankaları, yeni sisteme uygun olarak tasarlanmıştır. Soru Bankası içerikleri, öğrenilen konuları pekiştirmeye yönelik testler ve ünitelerin sonunda yer alan, önceki üniteyi kapsayan testlerle hazırlanmıştır. EBA uyumlu konu bitirme testleri, karma testler, hedef 12 testleri de mevcut. Daha zor sorulardan testler bulunan kitap, genel tarama testi de içeriyor.

  Aynı zamanda, öğrenilen konuyu pekiştirmeye yönelik alt başlıklarla oluşturulmuş testler de mevcut. MEB kitaplarında ve sınavlarda kullanılan kalıp cümle ve diyalog soruları, PİSA - TİMS testleri sözel mantık ve sayısal mantık ile muhakeme sorularıyla soru hazinesi olma niteliği sunuyor.

  Her ders için hazırlanmış Soru Bankası, çek - kopar testler ile de öğrenciye kolaylık sağlıyor. İçerik mobil kütüphane ve akılı tahta uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası