49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  SINAV YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem LGS Çözümlü 5'li Deneme Sınav Yayınları

  9786051238623
  Sınav Yayınları 8. Sınıf 1. Dönem LGS Çözümlü 5'li Deneme
  35,00 ₺ 24,90 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Çözümlü Tam Tekrar Kampı Sınav Yayınları

  9786051239125
  Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS 1. Dönem Çözümlü Tam Tekrar Kampı
  30,00 ₺ 23,90 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem SINAV 5'li Deneme - GAMA Kamp Kitabı ve EDDİNG Kalem Paketi

  150.001.00013
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | SINAV YAYINLARI - GAMA YAYINLARI - EDDİNG FOSFORLU KALEM SETİ | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  91,90 ₺ 64,90 ₺

  10.Sınıf Fizik Soru Bankası Sınav Yayınları

  9786051236377
  |Yeni Müfredata Uygun |Okula Yardımcı |Sınavlara Hazırlık |Akıllı Tahtaya Uyumlu
  28,00 ₺ 23,40 ₺

  10.Sınıf Kimya Soru Bankası Sınav Yayınları

  9786051236421
  |Yeni Müfredata Uygun |Okula Yardımcı |Sınavlara Hazırlık |Akıllı Tahtaya Uyumlu
  20,00 ₺ 16,90 ₺

  10.Sınıf Tarih Soru Bankası Sınav Yayınları

  9786051236391
  |Yeni Müfredata Uygun |Okula Yardımcı |Sınavlara Hazırlık |Akıllı Tahtaya Uyumlu
  18,00 ₺ 14,90 ₺

  10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası Sınav Yayınları

  9786051236353
  |Yeni Müfredata Uygun |Okula Yardımcı |Sınavlara Hazırlık |Akıllı Tahtaya Uyumlu
  20,00 ₺ 15,90 ₺

  Sınav Yayınları

  “Gözü Yükseklerde Olanlara”

  Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Küçük bir mekan ve kısıtlı imkânlarla yolculuğuna başlayan Sınav Eğitim Kurumları’nın hedefleri büyüktü. 5 çalışanıyla başladığı yolculuğunu, şimdi 10 bini aşkın çalışanıyla birlikte yürüyor. Gerçek bir gelecek tasarımının, geniş bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalarına yansıttığı süreçte yayınları, dershaneleri, kursları ve okulları ile Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine dönüştü.

  Sınav Eğitim Kurumları, ilk kez Ankara’da faaliyet göstermeye başladı. Bugün ise ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline geldi. Sınav Eğitim Kurumları felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı ve tanıtımı ile her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş, danışmış ve büyük kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

  Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği merkez alan dergicilik gibi birçok ilklere Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten kurum, dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Etüt merkezlerine de taşımaktadır.

  Bugün, kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400’e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye’nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olmuştur. Yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yük tutmuştur.

  Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce genci geleceğe hazırlamaktadır.

  Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. Ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencin, sınavlara hazırlanmasına katkı sağlamaktadır.

  Sınav Eğitim Kurumları, sektörde örnek alınan ve fark yaratan bir kurum olmuştur. Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardını değiştirmiştir. Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışıyla sektöre model olmuştur. Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir çatışmaya girmemiş, yıkıcı bir rekabet gütmemiştir.

  Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma yolunda ilerliyor. Çalışmalarına hız vererek 25. Yılında 25 yıllık eğitim, deneyim ve birikimi aktarmak üzere okullaşma sürecini başarıyla sürdürmektedir.

  Sınav Yayınları; ilköğretim, ortaokul, LGS’ye hazırlık, lise, YKS’ye hazırlık yayınlarıyla hem derse yardımcı hem de sınava hazırlık kaynakları sunuyor.

  TYT - AYT, LGS kategorisinde birkaç yayını şu şekildedir:

  “AYT Sayısal Çözümlü 5 Deneme” Matematik ve Fen Bilimleri derslerini içeriyor. Güncel yeni müfredatla oluşturduğu içerikleri 11. Sınıf konularının tamamı ile 12. Sınıf birinci dönem konularını kapsamaktadır. Video çözümlü kaynak, uygulamalarla da uyumlu şekilde sunulmuştur.

   

  “AYT 24 Adımda Edebiyat Soru Bankası” özel konu anlatımlı olarak sunuluyor. Yeni nesil sorularla video anlatıma sahip soru bankası akıllı tahtayla da uyumlu olarak hazırlanmıştır.

  “TYT Kimya Cepte” kitabı, kolay taşınabilir konu anlatım kitabı olarak hazırlanmıştır. Yeni müfredata uyumlu içeriği her yerde öğrencinin yanında olacak şekilde tasarlanmıştır.

  “TYT - AYT 24 Adımda Felsefe Grubu & Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası” özel konu anlatımlı olarak sunuluyor. Yeni nesil sorularla, yeni müfredata tam uyumlu, güncel baskısı, video anlatımları ile akıllı tahtaya uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

  “TYT Tek Kitap Tüm Dersler Soru Bankası” Türkçe, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerini içermektedir.

  “TYT - AYT Modül Modül Tarih Konu Anlatımlı” kitabı tam 14 konu anlatım modülünü içeriyor. Yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumludur.

  “8.Sınıf Yeni Nesil LGS İngilizce Soru Bankası” öğreten sorular, yeni nesil sorular ve LGS çıkmış sorularla desteklenmiştir. Yeni müfredata uygun okula yardımcı ve sınavlara hazırlık kitabıdır.

  “8. Sınıf 24 Adımda LGS Fen Bilimleri Soru Bankası” özel konu anlatımlı, PISA - TIMSS yeni nesil sorularla hazırlanmıştır. Yeni müfredata uygun güncel baskısı video çözümlü ve akıllı tahtaya uyumlu şekilde sunulmuştur.

  Filtreler Close
  Satıcılar
  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası