49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  NARTEST YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Tüm Dersler 4'lü Kamp Denemesi Nartest Yayınları

  9786052043929
  8. Sınıf Tüm Dersler 1. Dönem 4'Lü Kamp Denemesi
  29,00 ₺ 24,65 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem NARTEST Tüm Dersler Deneme ve GEZEGEN Kamp Soru Bankası Paketi

  150.001.00021
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | NARTEST YAYINLARI - GEZEGEN YAYINLARI | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  72,00 ₺ 54,90 ₺

  Nartest Yayınları


  Nartest Yayınları, 2017 yılında Altın Nokta Yayınevi tarafından kurulmuştur. Yayınlarında kalite ve içeriğe odaklanarak etkili ve ilkeli yayınlar çıkarmayı amaç edinmiştir. Yalın dili ile anlaşılır ve deneyimli yazarları ile güvenilir yayınlar sunmaktadır.

  Türkiye’de internet kitapçılığındaki gelişmeleri takip ederek kitaplarına ulaşmayı her açıdan kolaylaştırıyor. Nartest Yayınları, ülke genelinde ulaşılabilir, güvenilir bir ulusal marka olmayı hedefleyerek eğitim ve öğretim eşitliği konusunda ülkeye katkıda bulunmak ve herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olmayı amaçlamaktadır.

  Sınavlar yaklaşırken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu, hangi test kitapları sınav için en yakın soruları hazırladı. Benzeyen çok soru var mıydı? MEB ders kitaplarının konu testleri sınavlarda çıktı mı? Az ve öz kitap mı, ne kadar çok olursa o kadar iyi mi derken bir panikle bir sürü kitap alıyoruz sonra çocuğumuzun hepsini çözmesini bekliyoruz. Öğrenciler, çoğu zaman bu yük altında ezilip kalıyor sonrasında hayatı boyunca bu yükün sıkıntılarını yaşıyor.

  “Az olsun öz olsun ama ne olsun?” diye soruyor Nartest Yayınları. Bu soruya yanıt bulmak amacıyla yayınevini kuruyor ve ilk yayınlarıyla da içeriklerini nitelikli şekilde sunuyor.

  Nartest Yayınları, Altın Nokta Yayınevi’nin tescilli bir markasıdır.

  Nartest Yayınları, ilkokul, ortaokul, lise kategorisinde hem derslere yardımcı hem de sınavlara hazırlık kitapları hazırlıyor. Türkiye geneli online sınavları, z-kitapları ile de geniş kapsamda seçenekler sunuyor.

  Aynı zamanda Altın Nokta Yayınları; akademik yayınlar, yardımcı kaynaklar, paramedik kitaplar, kültür kitapları, okul öncesi kitapları, ders kitapları, kaynak kitaplar, bilimsel yayınlar, olimpiyatlara hazırlık yayınlarıyla kitap dünyası oluşturarak ömürlük bir kütüphane olmanın hakkını veriyor.


  Nartest Yayınları; ilkokul, ortaokul, lise ve sınavlara hazırlık kapsamında yayınlarından bazıları şu şekildedir.


  “8. Sınıf Kırmızı LGS Türkçe 5 Deneme Sınavı” kitabı yeni sınav sistemine %100 uygun, Müfredat ve kazanımlara uyumlu kazanım temelli olarak hazırlanmıştır. Ayrıca modelleme yeteneği geliştirme ile Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Proje Temelli Liseler, Özel Okul ve Bursluluk Sınavlarına hazırlayarak, öğrencinin çoklu yetenek ve sözel mantığını geliştiriyor.

  “8. Sınıf Kırmızı Süper Zeka Matematik Soru Bankası” öğrencileri Fen Liselerine hazırlıyor. Süper Zekâ Serisi, öğrencilerin sınavlara hazırlık sürecinde analitik düşünme becerilerini geliştirmelerine destek olması için analiz ve sentez düzeyinde yazılmıştır. Kitapta, özgün analiz - sentez düzeyinde sorular olmakla birlikte sorular müfredata tam uyumlu olarak hazırlanmıştır. Öğrencilerin analitik düşünme becerilerini geliştirmek üzerine odaklanan kitap, genel yetenek sorularına her test sonunda yer veriyor.

  “8. Sınıf Yeşil Defter Tadında Tane Tane Fen Bilimleri” tamamı çözümlü sorulardan oluşuyor. Defter tadında bol alıştırmalı, etkinlikli yeni nesil sorularla hazırlanmıştır. Akıllı tahta ve mobil uyumlu kitap Fen Bilimlerini tane tane öğretiyor.

  “8. Sınıf Kırmızı Meraklısına Genç Matematik Soru Bankası” öğrencileri Fen Liseleri, Proje Liseleri ve Özel Liselere hazırlıyor. Matematiğe meraklı olan ve gerçek anlamda Matematik öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir çalışmadır. Bu kitapla, matematiğin oyun yönüyle tanışacaksınız. Analiz, muhakeme ve modelleme bölümündeki sorularla farklı bakış açıları edinmeyi vadeden kitap, en son MEB müfredatı doğrultusunda hazırlanmıştır.

  8. Sınıf Mavi Din Kültürü Soru Bankası” beceri temelli özgün sorularla hazırlanmıştır. Mavi Nartest Serisi’nden olan kitap, görsel okuma soruları ve mantık muhakeme soruları da içeriyor.

  “8. Sınıf Nar Tanesi Paragraf Altın Sorular” yeni nesil soru bankasıdır. Anlama dair ne varsa bu paragrafta! %100 anlam yeni nesil paragraf soru bankası öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Yeni müfredatla birlikte değişen soru tarzları ile hazırlanan içerik, muhakeme yeteneğini artıran, yeni nesil sorularla harmanlanmıştır.

  “8.Sınıf Nar Tanesi Son Prova Matematik Soru Bankası” hayatın içinden problemlerle analiz sentez sorularından oluşuyor. Tablo ve grafik yorumlama, sayısal mantık muhakeme ile yeni nesil bir içeriğe sahiptir.

  “8. Sınıf Mavi İnkılap Tarihi 28 Deneme Sınavı” 14 genel ve 14 sarmal olmak üzere toplam 28 denemeden oluşuyor. Yeni müfredatın ve beceri temelli soruların tüm özelliğini içinde barındıran Nartanesi Deneme Sınavı, öğrenciye sunuluyor.

  “8. Sınıf Prestige Exam Bank” İngilizce dersini daha eğlenceli ve öğrenilebilir bir hale getirerek, MEB’in son kazanımlara uygun olarak hazırlanmıştır. Ünite içerisinde tüm kelimeleri kapsayan ve sorgulayan kelime testleri yeni nesil sorularla oluşturulmuştur.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası