49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  GÜNAY YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Sayısal ve Sözel 5'li Deneme Seti Günay Yayınları

  9786050606270
  Günay Yayınları 8. Sınıf LGS Sayısal Sözel 1. Dönem 5 Deneme Seti
  25,90 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Matematik Muhtemel Soru Bankası Günay Yayınları

  9786050606287
  GÜNAY LGS MATEMATİK MUHTEMEL SORU BANKASI 1.DÖNEM
  21,90 ₺ 18,62 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem EDİTÖR Deneme Sınavları - GÜNAY Matematik Soru Bankasıve CEVAP Tüm Dersler Soru Bankası Paketi

  150.001.00017
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | EDİYOR YAYINLARI - GÜNAY YAYINLARI - CEVAP YAYINLARI | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  84,40 ₺ 61,90 ₺

  Gün&Ay Yayınları, eğitim yayıncılığı hayatına alanında uzman, eğitime gönül vermiş eğitimcilerle bir araya gelerek başlamıştır. Araştıran, geliştiren ve dönemine hızlı bir şekilde uyum sağlayan Gün&Ay Yayınları, nitelikli ve eğitici içerikleri öğrencilerle buluşturmak amacıyla sınav ve eğitim sistemine pratik ve öğretici çözümler sunmaktadır.

  Değişen eğitim politikaları ve uygulamalarına hızlı bir şekilde adapte olarak çözümler sunarak yaratıcı, öğretici çalışmalarıyla dönemin ihtiyacını karşılayacak eğitim içerikleri hazırlamaktadır.

  Eğitim yayıncılığının büyük dünyasında ulusal ve uluslararası uzun süren araştırmalar yaparak, eğitim içeriklerini değişen sisteme uygun olarak yeniden tanımlamıştır. Bu araştırmalar sonucunda beş yıllık eğitici içerik kurgusunu da nitelikli eğitimcilerle birlikte tasarlamıştır.

  Öğrenciler için kaliteli içerikleri dönemin ihtiyacına uygun olarak üretmeye başlamış, Türkiye’de eğitim sürecindeki çocukların yolculuklarını kolaylaştırmayı amaçlamıştır.

  Gün&Ay Yayınları, eş zamanlı olarak eğitim içeriklerini dijital çağın gerekliliklerini göz önünde bulundurarak öğrencilerle buluşturuyor ve sosyal medyanın gücünden de faydalanıyor. Bu kapsamda, eğitim alanında çalışmalarıyla öne çıkmış uzman eğitimcilerle bir araya gelerek disiplinlerarası bir çalışmayla hem ulusal hem de uluslararası eğitim ihtiyacını dikkate alarak titizlikle çalışıyor ve kendini sürekli geliştiriyor.

  İlkokul ve ortaokul öğrencileri için hazırladığı özel serileriyle çocukları sınavlara hazırlarken okul hayatında da destekliyor. Kitap içeriklerinde, konuların en güncel kullanımlarına akılda kalacak şekilde yer verirken soru ve denemeleri, eğitim-sınav sistemine uygun şekilde özenle hazırlıyor.

  Gün&Ay Yayınları, 2. Sınıftan 8. Sınıfa kadar tüm kademelerde güncel eğitim içeriklerine yer veriyor. Ayrıca her sınıf için kendi serilerinden karma özel setler de oluşturmuş. TYT’de Tayfa marka ve serileriyle de öğrencileri liseden itibaren YGS sınavına hazırlıyor. Bu kapsamda kendini sürekli geliştirerek eğitim ve yayıncılık sektöründe AR-GE çalışmalarıyla bir ilke imza atıyor.

  İlkokul için “Meraklı Zihinler” serisiyle 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıf bütün konularını etkinlikli soru bankası ve 6’lı deneme seçenekleriyle en etkili şekilde ele alıyor. Tüm dersler etkinlikli soru bankası, kazanım kavrama testleri, kazanım değerlendirme testleri, genel değerlendirme testleri ile kategorilendirilmiş. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, İngilizce dersleri etkinlikli ve konu bazlı şekilde öğrencinin ihtiyacına yönelik seçeneklerle sunuluyor.

  Ortaokul 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf için hazırlanan serilerde, ortaokul tüm sınıf kademelerinde öğrenciler için çeşitli ders ve konu başlıklarında eğitici çözümler bulunuyor.

  Tüm konu setleri, konu anlatımları, branş denemeleri ve soru bankaları, fasiküller, eğlenceli ve yaratıcı isimlerle oluşturulmuş. Çok çeşitli öğretici alternatiflerle dolu seçenekler, öğrencileri LGS ve YGS sınavlarına en öğretici şekilde hazırlıyor.

  Bumerang Serisi, etkinlikli yeni nesil sorularıyla öğrencilerin imdadına yetişiyor. Bumerang Serisi’nde konu özetleri, etkileşimli sorular, kazanım testleri, konu tarama testleri, sınırları zorlayan sorular, üst düzey beceri ölçme soruları başlıklarıyla tüm ders konularının pekiştirilmesi sağlanıyor.

  Zoom Serisi, beceri temelli soru bankası ve çeşitli denemelerle öğrencileri, geniş kapsamda LGS sınavına hazırlıyor. Muhtemel Sorular, Muhteşem İkili, Kazandıran Dörtlü, Süper Hızlı, Üç Silahşörler, Başarı Üçlüsü, Bilgiç Kankalar, LGS Kafası, LGS Tam Destek, Tüm Set ve Branş Denemeleri gibi başlıklarla keyifli bir şekilde isimlendirilmiş. Zoom Serisi, 8. Sınıfa kadar tüm sınıfların konularını etkili bir şekilde mercek altına alıyor.

  Sosyalhane Serisi, etkileşimli sosyal derslere yer veriyor. Gerek konu anlatımları gerekse yeni nesil sorularla anlatımı destekliyor.

  , fasiküllerden oluşuyor ve Matematik korkusu olanların imdadına yetişiyor. Matematiği sıfırdan ele alarak, öğrencinin kendi kendine kolayca öğrenmesi için yeniden inşa ediyor. Matematikle ilgili her türlü ayrıntı, toplu konu anlatımı olarak bir araya getiriliyor. Her konu anlatımı, sonrasında alıştırmalarla pekiştiriliyor. Konu sonu testler içerisine yerleştirilen ı” ile öğrencinin mantık ve muhakeme kabiliyetinin gelişmesi sağlanıyor.

  TYT - Tayfa Soru Bankası, Felsefe, Türkçe, Fizik, Kimya, Tarih, Matematik, Coğrafya, Biyoloji, Paragraf ders başlıklarıyla geniş kapsamda bir yeni nesil soru hazinesi… Her ders, ÖSYM tarzında hazırlanan özel sorularla zenginleştirilerek sunulmuş ve branş öğretmenleri eşliğinde soruların çözümü Youtube kanalı üzerinde bulunuyor. Böylece TYT her derse özel branş öğretmenleri aracılığıyla lise öğrencilerinin en yakın arkadaşı oluyor.

  Gün&Ay Yayınları, kitaplarını dijitalleştirerek öğretmen ve öğrencilere kolayca ulaşabilecekleri dijital eğitim platformu imkanı da sağlıyor. Bu platform ücretsiz sınavlar, ders anlatım videoları, geniş kapsamda ders konuları gibi birçok eğitim içeriği ve etkinlik barındırıyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası