49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  GAMA YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Fenomen Fen Bilimleri Denemesi Gama Yayınları

  9786057790453
  Gama Yayınları 8. Sınıf LGS 1. Dönem 7'li Fenomen Fen Bilimleri Denemeleri 1. DÖNEM KONULARI YENİ NESİL SORULAR VİDEO ÇÖZÜMLÜ
  15,00 ₺ 12,00 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Fenomen Matematik Denemesi Gama Yayınları

  9786057790446
  Gama Yayınları 8. Sınıf LGS 1. Dönem 7'li Fenomen Fen Bilimleri Denemeleri
  15,00 ₺ 12,00 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Fenomen Türkçe Denemesi Gama Yayınları

  9786057790439
  1.Dönem Deneme Seti GAMA Yayınları
  15,00 ₺ 12,00 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Fenomen Kamp Tüm Dersler Soru Bankası Gama Yayınları

  9786057790361
  Gama Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Fenomen Kamp Kitabı Yeni müfredata uygun!
  36,00 ₺ 28,80 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem Seti Gama Yayınları

  150.001.00003
  GAMA YAYINLARI İLK DÖNEM 4 LÜ SET
  81,00 ₺ 60,00 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem SINAV 5'li Deneme - GAMA Kamp Kitabı ve EDDİNG Kalem Paketi

  150.001.00013
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | SINAV YAYINLARI - GAMA YAYINLARI - EDDİNG FOSFORLU KALEM SETİ | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  91,90 ₺ 64,90 ₺

  Gama Yayınları

   

  GAMA Okul, 2015 yılında Kurmay Yayın Grubu bünyesinde kurulmuş, mevcut sınav sistemine tamamen uyumlu, tüm branş derslerine yönelik kaynak kitaplar hazırlayan bir oluşumdur. İlköğretim, ortaokul ve lise grubu öğrencileri için kaynak kitaplar sunmaktadır.

  Kurmay Yayın Grubu, 2002 yılında yayın hayatına başlayarak, dil öğretmeyi hedefleyen kitaplar ile yolculuğuna başlamıştır. 2002 yılından bu yana dil bilgisi, sözlük, yardımcı kaynak kitap türlerinde okurlarına güvenilir eserler ile ulaşmaktadır.

  Yalın anlatımı, zengin örneklemesi ve geniş kapsamıyla oluşturduğu eseri “Türkçe DilBilgisi” isimli kitabı, Türkiye’deki üniversitelerde ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda, “Her Yönüyle Modern Almanca” isimli kitabı, yabancı dil olarak Almanca’yı öğrenme aşamasında olanların karşılaştığı sorunlar dikkate alınarak hazırlanmış geniş kapsamlı, çok tirajlı bir ürünüdür. Fransızca öğretimi konusunda test ve dil bilgisi kitaplarının yanı sıra Fransızca öğretiminde büyük eseri “Güncel Fransızca - Türkçe Büyük Sözlük” kitabı da Kurmay markasıyla yayımlanmıştır.

  Kurmay Yayınevi’nin İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca gibi yaygın dillerde kaynaklarının yanı sıra Romence, Bulgarca, İbranice gibi yaygın olmayan diller için de kitapları bulunmaktadır.

  “More and More” ve “Wow English” gibi diziler adı altında yayımlanan ilköğretim seviyesinde, müfredata paralel hazırlanmış yardımcı ders kitapları, test kitapları, denemeleri, yaprak testleri de mevcuttur.

  İngilizce kaynak kitapları alanında her yıl öğrenci ve öğretmenler için büyük bir açığı kapatan Kurmay Yayınevi, bünyesindeki Gama Okul Yayınları’nda; Nar, Orjin, Fenomen, Koz serileri ile ilköğretim, ortaokul ve lise grubunda her kademe ve tüm branşlarda çok çeşitli kaynak kitaplar sunmaktadır.

  Okurlarına sunduğu tüm kitaplar, güvenilir içerikleri ve kalitesiyle zengin katkı ve başarı sağlama konusunda iddialıdır.

  Kurmay Yayın Grubu bünyesinde varlığını sürdüren Gama Yayınları, uzman kadrosu ile tüm branş ve seviyelerde eğitim sistemine uyumlu, öğrenci ve öğretmenler için akademik ve tasarım bakımından tüm beklentilerine karşılayacak şekilde güncel ürünler sunmaktadır.

  Gama Yayınları, video içerik bulutuyla binlerce video barındıran sistemini öğretmenlerin faydasına sunuyor. Tüm dijital kitapları, akıllı tahtalarla tam uyumlu olacak şekilde hazırlanmıştır.

  Yayınlarından bazıları şu şekildedir.

  “8. Sınıf LGS 1. Dönem Fenomen Fen Bilimleri Denemesi” MEB örnek sorular paralelinde 2020 LGS’ye uygun olarak güncel sorularla hazırlanmıştır. PISA, TIMSS tarzı sorular, deneysel sorular ve LGS tadında gerçek yaşam soruları ile 7’li denemeden oluşmaktadır.

  “8.Sınıf Fenomen Kamp Kitabı Tüm Dersler” kitabı Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce derslerinden oluşmaktadır. Fenomen Kamp Kitabı, 1. Dönem konularının tekrarı olup 6 fasikül ve 772 soru içeriyor. Sadece mantık ve muhakeme ağırlıkta olarak yeni müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.

  “8. Sınıf Fenomen Paragraf Soru Bankası” yeni müfredata uygun güncel sorularla hazırlanmıştır. İki metin analizi soruları, bağlı sorular, görsel okuma soruları, sözel mantık soruları, akıl yürütme soruları ile 107 test 881 sorudan oluşmaktadır. Hem okula destek hem de sınavlara yardımcı bir kaynak niteliğindedir.

  “8. Sınıf Orjin Soru Bankası” etkinlikli ve konu özetli olarak hazırlanmıştır. Kazanım değerlendirme testler, kavram haritaları, mantık muhakeme soruları güncel sorular ile yeni müfredata uygun olarak tasarlanmıştır.

  “8. Sınıf LGS Fenomen Matematik Soru Bankası” sadece mantık muhakeme sorularından oluşan içeriği ölçme ve değerlendirmeye uygun olarak hazırlanmıştır. PISA, TIMSS tarzı sorularla içerik zenginleştirilmiş, yeni müfredata tam uyumlu şekilde geliştirilmiştir. MEB örnek sorular paralelinde güncel sorular, yeni tarz sorular, sayısal mantık soruları ve gelişim soruları video çözümlü olarak sunulmuştur.

  “8. Sınıf LGS Fenomen Fen Bilimleri Soru Bankası” analitik düşünceyi geliştiren sorularla sadece mantık muhakeme sorularından hazırlanmıştır. PISA, TIMSS tarzı sorularla içerik zenginleştirilmiş, yeni müfredata tam uyumlu şekilde geliştirilmiştir. LGS örnek sorular paralelinde örnek sorularla hem okula hem de sınava yardımcı bir kaynak olarak sunulmaktadır.

  “8. Sınıf LGS Fenomen Matematik Denemeler” 12 fasikülden oluşmaktadır. MEB örnek sorular paralelinde güncel sorular, mantık muhakeme soruları, PISA - TIMSS tarzı sorularla LGS tadında gerçek yaşam soruları içermektedir. Yeni nesil sorularla tamamı video çözümlü olarak sunulmuştur.

  “8. Sınıf LGS Fenomen Türkçe Soru Bankası” yeni eğitim öğretim programına uygundur. PISA tarzı sorularla son tekrar olma özelliği sağlayan kitap sadece mantık sorularıyla hazırlanmıştır. Müfredata tam uyumlu kazanım odaklı, iki metin analiz soruları, sözel mantık soruları, görsel ve grafik okuma soruları, LGS örnek sorular paralelinde güncel sorularla oluşturulmuştur.

  Filtreler Close
  Min: 12,00 ₺ Max: 65,00 ₺
  ₺12 ₺65
  Satıcılar
  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası