49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  EFSANE YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS İlk Dönem Tüm Dersler Tekrar Kitabı Efsane Yayınları

  9786051878935
  Efsane Yayınları 8. Sınıf İlk Dönem Kitabı
  16,25 ₺ 12,19 ₺

  Efsane Yayınları

  Efsane Yayınları, 1993 yılından bu yana eğitim sektöründe faaliyette olan bir kuruluştur. Okul öncesi ve ilköğretim alanında inovatif, müfredata tam uyumlu kitap setleri ile öğrencilere katkı sağlamaktadır.

  Yaklaşık 30 yıllık tecrübesini nesillerle paylaşmaktan gurur duyan Efsane Yayınları, gelişen çağa ve sürekli değişen teknolojiye de uyum sağlayarak en kaliteli içerikleri öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor.

  Efsane Yayınları; ortaokul, lise tüm sınıflar ve LGS, TYT-AYT için hazırlanan birbirinden yenilikçi, eğlenceli ve öğretici kitapları ile müfredata uyumlanarak öğretmenlerin ve öğrencilerin eğitim ihtiyacına göre yayınlarını hazırlıyor.

  Ortaokul kategorisinde, “5. Sınıf Matematik Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “5. Sınıf Sosyal Bilgiler Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “6. Sınıf Türkçe Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “6. Sınıf Matematik Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

   

  “7. Sınıf Fen Bilimleri Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

   

  “7. Sınıf İngilizce Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “LGS Paragraf Soru Bankası” kitabı, beceri temelli sorular ve 2020 LGS tarzı sorularla hazırlanmıştır. Tamamı video çözümlü olarak sunulan kitapta, paragraf denemeleri, alt başlıklarla hücrelenmiş paragraf ve paragraf çözme teknikleri başlıkları bulunmaktadır.

  8.Sınıf Tüm Dersler İlk Dönem Tekrarı” kitabı; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce derslerinden oluşmaktadır.

  “LGS 5’li Deneme Seti” sayısal ve sözel LGS tadında ve beceri temelli yeni nesil sorularla hazırlanmıştır. Tamamı video çözümlü olarak sunulan deneme setinde QR kod uygulaması da mevcuttur.

  “AYT Matematik Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “AYT Kimya Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “AYT Fizik Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

   

  “AYT Coğrafya Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

   

  “TYT-AYT Geometri Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  “TYT Tarih Efsane Soru Bankası” kitabı, yeni nesil sorularla yeni müfredata ve akıllı tahtaya uyumlu, kolay-orta-zor düzeyde sorularla hazırlanmış tamamı video çözümlü olarak sunulmaktadır. Kitabın üzerinde bulunan QR kod uygulaması ile tamamı video çözümlü sorulara ulaşılmaktadır.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası