49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  BİNOT YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Tüm Dersler Süper 7'li Fasikül Binot Yayınları

  9786052511381
  BiNot Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler
  24,00 ₺ 19,20 ₺

  BiNot Yayınları

  Kazanmak için BiNot yeter!

  BiNot Yayınları, birinci sınıftan başlayarak üniversite hazırlığa kadar geniş bir eğitim düzeyine hitap etmek için yola çıktı. Ürün yelpazesinde birçok güncel ve yenilikçi konsepte yer veren BiNot Yayınları, eğitim sektörüne değer katarak yoluna devam ediyor ve her geçen gün büyüyor. Kaliteli, rehber ve öncü bir anlayışla yayınlarını hazırlarken ders, sınıf ve hazırlık yayınları sektörünün zirvesini kendisine hedef edinmiştir. Kendi büyük eğitim dünyasını oluşturarak, yayıncılık ve eğitim-öğretim sektörüne katkı sağlamak için çalışıyor.

  BiNot Yayınları, kurumsal yapısını dönemine uygun şekilde yapılandırmış ve oluşturduğu ilkeleriyle öğrenci, öğretmen ve kurumların eğitim ihtiyacını karşılıyor.

  Güncel müfredat: BiNot Yayınları, değişen müfredat ve konuları sürekli takip eder. Her ders, sınıf grubu ve sınavlarda değişen müfredatlara anında çözüm üretir ve entegre olur.

  Türkiye’nin her yerinde: BiNot Yayınları, Türkiye’nin her yerinde bayi ve dağıtımcı ağıyla vardır. Her ilde satış kanalları ile öğrencilere ulaşırken, bayi ve satış kanalını artırarak ulaşamadığı yerlere de kitaplarını ulaştırmayı hedefliyor.

  Dijital dünyaya entegre: BiNot Yayınları, sadece basılı değil dijital platformlarda da öğrenciler için her zaman kaliteli sistemler ve içerikler üretir. Ve yenilikçi yapısıyla sektörde öncü bir anlayışla çalışmalarını hazırlar.

  Yenilikçi: Yeni nesil bakışla, profesyonel eğitim-öğretim teknolojileri ve metodları geliştirir.

  Özgün: İnovatif düşünce ve yaratıcılı ön planda tutan materyaller ile özgün içerikler sunar.

  Güvenilir: Yayınları ve hizmetleri, uzman eğitmenler, iş ortakları ile birlikte deneyimli bir kadro test eder.

  Uzman Kadro: Öğrenci ve öğrenme odaklı yaklaşımıyla ebeveynlere rehber ve öğretmenlere destek olan yayınlar hazırlar.

  İşlevsel: Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımıyla ürünlerine artı özellikler katarak işlevsel hale getirir.

  Güncel: Yeni müfredat ve sınav metotlarını sürekli kontrol eder ve uyumlu yayınlar üretir.

  Ulaşılabilir: BiNot Yayınları Türkiye’nin her yerinden bayi ve dijital mecralar kanalları ile ulaşılabilir.

  İlkokul kategorisinde; ZEP (Zenginleştirilmiş Eğitim Programı), Selen ve Orhun Okuma Anlama Seti, Eylül Çiftlik Evinde, Sınıf Arkadaşları Okuma Anlama Seti, Tüm Dersler Soru Bankası, Fasikül Deneme Seti, Genç Kanatlar Okuma Anlama Seti’nden oluşuyor. ZEP Serisi, Düşünme Becerileri, Görsel Algı, Üretkenlik, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Hayat Bilgisi, Türkçe gibi yayınlar içeriyor.

  Ortaokul 5 - 6 -7. Sınıf kategorisinde; Etkinlikli BiSoru, Etkinlikli BiDefter, Süper 7’li Yarıyıl Fasikülleri bulunuyor. Her biri Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Sosyal Bilgiler dersleri için hazırlanmış.
  “Süper 7’li Serisi”nde tüm yarıyıl döneminde işlenen dersleri “Neler Öğrendik?” başlığıyla tekrar ediyor ve MEB sorularına benzer, yeni tarz yeni nesil sorulara yer veriyor. Aynı zamanda üst düzey sorular, mantık ve muhakeme soruları, çözerken öğreten sorularla içerik bakımından zengin bir seriyi öğrencilerle buluşturuyor.

  Ortaokul 8. Sınıf ve LGS kategorisinde; KozmoBiNot Serisi, AstroBiNot Serisi, Multivitamin Serisi, BBS (Branş Bitirme Sınavı) Fasikül Denemeler bulunuyor.

  “KozmoBiNot Serisi”, konu anlatımlı soru bankasıdır. MEB sorularına benzer, yeni tarz yeni nesil sorularla oluşturulmuş çözerken öğreten sorularla mantık ve muhakeme soruları ve üst düzey sorular ‘kâşifin günlüğü’ ismiyle sunulmuştur.

  Lise 9 - 10 ve 11. Sınıf kategorisinde; Felsefe, Coğrafya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Matematik, Fizik, Biyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı, Kimya dersleri için okula yardımcı sınavlara hazırlık soru bankası hazırlamıştır.

  TYT - AYT kategorisinde; HAP TYT Matematik, Geometri, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih dersleri için hedef odaklı, anlaşılır ve kolay konu anlatımlarına pratik olacak şekilde yer vermiştir.

  Matematik 1, Matematik 2, Geometri, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih HAP TYT Konu Anlatımları, TYT Matematik 20 Deneme, Fasikül Deneme Seti Çözümlü, AYT Fasikül Deneme Seti bulunuyor.

  “BiSoruBank Serisi” yepyeni tarz yeni nesil sorular, çözerken öğreten sorular ve birazda çözerken zorlanalım testleriyle oluşturulmuş.

  “BiFasikülSet Serisi” set halinde oluşturulmuş, zengin soru içeriğine sahip ve geniş kapsamda soru tarzlarıyla sınava hazırlık yapan öğrencilerin yardımına koşuyor.

  TYT ve AYT için “Taktiklerle Paragrafik” kitabı özgün sorularla oluşturulmuş soru bankası içeriyor.

  AYT ve TYT için hazırlanmış “Protein Fasikül Deneme Setleri”, alanında en iyisi en yenisi olma iddiasıyla karşımıza çıkıyor. Güncel müfredata uygun yeni nesil sorularla hazırlanmış set ÖSYM tarzında hazırladığı sorularla da öğrencilerin tercihi oluyor.

  BiNot Yayınları; “Çünkü Kazanmak için BiNot yeter.” sloganıyla çıktığı yolda, Ritmik Yayınları’nı da bünyesine katmış ve her geçen gün büyüyerek kendi eğitim dünyasını oluşturuyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası