49.90 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  ANKARA YAYINCILIK

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS İlk Dönem 5'li Kamp Denemeleri Ankara Yayınları

  9786052662151
  Ankara Yayıncılık LGS 5'li Kamp Denemeleri
  25,00 ₺ 21,25 ₺

  Ankara Yayıncılık

  “Kitabın Başkenti”

  Ankara Yayıncılık, 20 yılı aşkın tecrübesiyle yayın hayatında önemli bir yere sahiptir. “Kitabın Başkenti” sloganı ile çıktığı yolda, Ankara’dan başlayarak Türkiye’nin bütün illerine eğitim içeriklerini ulaştırıyor. Öğrencilere ilkokul, ortaokul, lise hazırlık sınavları ve üniversiteye giriş sınavları gibi tüm kademelerde katkı sunuyor. Yılların tecrübesi ve değerli eğitimcileriyle kaynaklarını geniş yelpazede oluşturuyor.

  Her öğrencinin “geleceğe iyi bir başlangıçla” adım atmasını hedefleyerek, kapsamlı kaynaklar sağlayıp dönemine ışık tutuyor. Öğrenci odaklı yaklaşımıyla, yol gösterici eğitim içerikleri hazırlıyor ve kalıcı öğrenmeyi vadediyor. Ankara Yayıncılık, misyonunun verdiği sorumlulukla çıktığı yolda kendini sürekli yeniliyor ve uyum sağlıyor. Dijital çağın gerekliliklerini uygulayarak, yayınlarını teknolojinin gücüyle birleştiriyor.

  YKS kitapları kategorisinde; TYT Dekatlon Fen Bilimleri, TYT Dekatlon Matematik, TYT Dekatlon Sosyal Bilimler 12 Deneme Sınavı kitapları, beceri ve üst düzel beceri temelli yeni nesil sorularla oluşan içeriğe sahiptir.

  “TYT Dekatlon Serisi”, TYT Sınavı ile 2020 Yükseköğretime Geçiş Sınavlarına esas konu, kazanım ve açıklamalar dikkate alınarak büyük bir özenle hazırlanmış ve tamamı video çözümlüdür. Denemeler kolaydan zora doğru sistematik bir biçimde konumlandırılarak öğrenme adımları da güçlendirilmiştir.

  “Voltran Simülasyon AYT 5’li Deneme Seti”, 5 farklı yayın ve 5 farklı deneme ile yepyeni sorular vadediyor. 2020 AYT müfredatına uygun olarak hazırlanan içerikler, yeni nesil sorularla oluşturularak en güncel ve daha önce yayınlanmamış haliyle birçok ders “Voltran Simülasyon Serisi”nde yer alıyor.

  TYT “Beş Özgün Deneme” kitabı yeni nesil sorularla oluşturularak öğrenciye yeni bir pratik sağlıyor. Aynı zamanda her ders için hazırlanmış TYT - AYT Soru Bankası, yaprak testler ve deneme serileri YKS kategorisinde yer alıyor.

  11. Sınıf; Matematik, Felsefe, Fizik, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya, Tarih, Kimya, Biyoloji için öğrencilerin analiz, sentez, değerlendirme ve uygulama yapabilecekleri yeni müfredata uygun en güncel haliyle hazırlanmış soru bankalarından oluşuyor.

  10. Sınıf; Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya dersleri için öğrencilerin analiz, sentez, değerlendirme ve uygulama yapabilecekleri yeni müfredata uygun en güncel sorularla oluşturulmuş. Aynı zamanda, tüm dersler için hazırladığı soru bankaları da bulunuyor.

  9. Sınıf; Biyoloji, Tarih, Fizik, Matematik, Türk Dili ve Edebiyatı, Kimya, Coğrafya dersleri için öğrencilerin analiz, sentez, değerlendirme ve uygulama yapabilecekleri yeni müfredata uygun en güncel haliyle hazırlanmış soru bankaları bulunuyor. Ayrıca tüm dersler için hazırladığı soru bankası da mevcuttur.

  8. Sınıf; İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Fen Bilimleri, Türkçe, Paragraf, Dilbilgisi dersleri için yeni nesil sorularla harmanlanmış “Güçlendiren Soru Bankası” bulunuyor. Ayrıca “Güçlendiren Mantık ve Muhakeme Sayısal - Sözel ” soru bankasıyla da güncel sorularla eğlenceli ve keyifli öğrenme sağlıyor.

  “LGS 5’li Kamp Denemeleri”, “Voltran Simülasyon Tekrar Denemeleri”, “Fasiküller Soru Bankası”, “Yaprak Testler” ile öğrencinin bilgisini güçlendiriyor.

  7. Sınıf; Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Matematik, İngilizce, Türkçe dersleri için “Güçlendiren Soru Bankası” bulunuyor. Fen Bilimleri Denemeleri, İngilizce Denemeleri, Matematik Denemeleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Denemeleri, Sosyal Bilgiler Denemeleri, Türkçe Denemeleri de bulunuyor. “Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı konuyu pekiştiren ve sınava hazırlayan özgün sorular içeriyor.

  6. Sınıf; Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkçe, Matematik, İngilizce dersleri için soru bankaları bulunuyor. “Güçlendiren Türkçe Denemeleri”, “Güçlendiren Sosyal Bilgiler Denemeleri”, “Güçlendiren İngilizce Denemeleri”, “Güçlendiren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Denemeleri”, “Güçlendiren Fen Bilimleri Denemeleri”, “Güçlendiren Matematik Denemeleri” kitapları ile yeni müfredata uygun güncel sorulardan oluşuyor. “Tüm Dersler Soru Bankası” kitabı da konuyu pekiştiren sınava hazırlayan en güncel sorularla dolu.

  5. Sınıf; Türkçe, İngilizce, Fen Bilimleri, Matematik, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleri için soru bankaları bulunuyor. “Güçlendiren Türkçe Denemeleri”, “Güçlendiren Sosyal Bilgiler Denemeleri”, “Güçlendiren Fen Bilimleri Denemeleri”, “Güçlendiren İngilizce Denemeleri”, “Güçlendiren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Denemeleri” kitapları yeni nesil sorularla oluşturulmuş, öğrencileri fen liseleri ve nitelikli okullar sınavına hazırlıyor. “Tüm Dersler Soru Bankası” kitabında İOKBS dikkate alınarak hazırlanmış ve konuyu pekiştiren özgün sorulara yer verilmiştir.

  Ankara Yayıncılık; Akıllı Tahta Uygulamaları, Ücretsiz Deneme Sınavı, Soru Çözüm Videoları ile de öğrenci ve eğitim kurumlarına çözüm sağlıyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  49,90 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası